שאיבת הצפות


המים הם חומר מופלא החיוני לחיינו על פני כדור הארץ. עם זאת, מים הופכים לידידותיים פחות כשאנו קמים מהמיטה בבוקר ורגלינו דורכות בתוך שלולית ענקית של מי ביוב. המומים מהקור הפתאומי ומהרטיבות הבלתי נעימה, אנו פונים כדי לגלות את מקור ההצפה ולאחר מכן מטלפנים לשירותי שאיבת הצפות. 

כיצד מטפלים בבעיית ההצפות?
הצפות בבתים ודירות הן דבר בלתי נעים המשבש את אורח חיינו. הן נגרמות על ידי סערות חזקות או תקלות בצנרת שלנו או של השכנים. כאשר מתרחשת הצפה, יש צורך לטפל בה באופן מידי. זאת משום שההצפות עלולות לסכן את חיי האדם, בייחוד כשהמים באים במגע עם החשמל הביתי (שקעים או תקעים). כמו כן, הצטברות ממושכת של מים יוצרת פטריות וחיידקים על הקירות ופוגעת ביתר שאת בבריאותו של האדם. לפיכך, כאשר אתם מדווחים על הצפה, הצוות של פולישוק מגיע אליכם הביתה ושואב את כל המים באמצעות מכונה  עבור שאיבת הצפות. פולישוק מודעת לבעיה הדחופה של ההצפות וכן עובדיה זמינים במשך 24 שעות ביממה ומקבלים קריאות דחופות בכל עת. 

איך פועלת מכונה לשאיבת הצפות?
מכונה עבור שאיבת הצפות שואבת את כל המים שהצטברו במבנה בעזרת צינור מיוחד ומנקזת אותם לתעלת הביוב. עובדיה של פולישוק משתמשים במכונה כדי לתת מענה מהיר ויעיל לצורך כה דחוף כמו הצפה. בנוסף, אם ההצפה התרחשה בלילה ויש צורך לשאוב כמות גדולה של מים, ניתן להעביר את מכונת שאיבת ההצפות למצב של השתק ולהמשיך לעבוד מבלי להפריע לישנים. המכונה יעילה במקרים של הצפות קטנות והצפות משמעותיות. מכונה של שאיבת הצפות תוכנתה כך שהיא יכולה לשאוב כמות גדולה מאוד של ליטרים בזמן עבודה קצר, תוך שהיא שואבת גם את הלכלוך, מסננת אותו ופורקת את הכול לתעלת הביוב. פעולת המכונה מאפשרת לסובבים לחזור במהירות לשגרה שהופרה עקב ההצפה.

שאיבת הצפות ועוד
חברות לניקיון אחראיות בדרך כלל לספק פתרון להצפות, אך זה אינו הדבר היחיד שהן עושות. לחברות ניקיון דירות שירותים מגוונים הכוללים ניקוי חלונות, דלתות, פוליש, חיפוי קירות, ניקוי ארונות מבפנים ומבחוץ, ניקוי פרקט וקרמיקה ועזרה בניקוי דירה שעברה לאחרונה שיפוץ רציני. בשלב הראשוני נציגי החברה יקבעו אתכם פגישה, יבחנו את סוג העבודה שיש לבצע וייתנו לכם הצעת מחיר רלוונטית. 


 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com