פוליש קריסטל

 

פוליש קריסטל מיועד לשפר את איכותו של הריצוף. פוליש מסוג זה מעניק לריצוף מראה נוצץ ומבריק השומר על ניקיון הרצפה לאורך זמן. ביצוע פוליש מסוג קריסטל מומלץ במשרדים, כדי ליצור רושם טוב על אנשים חיצוניים הבאים מבחוץ ועל עובדים חדשים הבאים לראיון למקום העבודה. כמו כן, הוא נפוץ בבנייני ממשלה ובמוזיאונים, בשל המראה המבריק שהוא מעניק לרצפות.

למה מיועד פוליש קריסטל
עבודת פוליש קריסטל אינה מתאימה לביצוע פעולות כמו הסרת כתמי רצפה קשים או יישור של בליטות ושקעים, משום שפוליש מסוג זה אינו משייף או מסיר את שכבת החומר העליונה. הפוליש מתאים בעיקר להענקת ברק ייחודי עבור משטחים שדהו עם הזמן. בנוסף, פוליש קריסטל נחשב לבטיחותי יותר ומונע סכנת החלקה. לפיכך, סוג זה של פוליש מועדף בבתי אבות או בגני ילדים וכן בחדרי אמבטיה, ששם סכנת ההחלקה גבוהה יותר.

איך מניחים את הפוליש
לפני שמתחילים להבריש את הרצפה, הצוות של פולישוק מנקה ביסודיות את המשטח ומייבש אותו היטב. לאחר מכן הוא מורח על אריחי הריצוף חומר מיוחד אשר מכיל כמות נכבדה של מגנזיום, תוך שימוש במכונת פוליש מיוחדת בעלת דסקיות מסתובבות, היוצרת תגובה כימית עם החום שנוצר, וכך מוחדר המגנזיום לשכבת הריצוף העליונה במטרה ליצור שכבת מגן. על תהליך זה חוזר הצוות של פולישוק כ-4 פעמים כדי להשיג את התוצאה המקסימלית. לאחר סיום תהליך הפוליש חשוב לזכור לא להרטיב את הרצפה במשך כשלושה ימים כדי להניח לציפוי להיספג.

כיצד בוחרים חברת פוליש
פוליש מסוג קריסטל הוא הליך מורכב המיועד לידיהם המיומנות של המקצוענים. אל תנסו לבצע את התהליך בעצמכם. אם אינכם מומחים, תוכלו לגרום לנזק מיותר שהיה יכול להימנע. כדי לבחור חברת פוליש טובה היעזרו באתרי אינטרנט. בדרך כלל, חברות ניקיון טובות המציעות שירותים כמו ניקוי דירות, ניקיון בתים לאחר שיפוץ או שאיבת הצפות, מספקות שם שירותי פוליש קריסטל. בחנו את אתר האינטרנט של חברת פוליש מסוימת. האם הוא נראה ייצוגי? האם גולשים ממליצים עליו? האם החברה ציינה ב"אודות" את שנות הוותק שלה? כמו כן, אתם תוכלו להתעניין בקרב חבריכם ולשאול אותם אם ייצא להם להיתקל בחברה טובה ומומלצת המבצעת פוליש לרצפות. 
 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com