פוליש וקס


פוליש וקס גורם לרצפה להיראות בוהקת ומבריקה. מדובר בחומר זול יחסית בדמות שעווה המניחים על הרצפה. פוליש מסוג זה אינו מונע שריטות או כתמים, אך הוא מעניק לריצוף ברק ייחודי, ולפיכך נפוץ גם בבתים פרטיים ולא רק במוסדות ציבוריים.
 
כיצד מבצעים פוליש וקס?
פולישוק מבצעת פוליש וקס בשלושה שלבים עיקריים

בשלב הראשון מנקה הצוות של פולישוק את הרצפה ומקרצף אותה.

השלב הזה נועד להכין את הרצפה בדרך האופטימלית לפוליש הצפוי בה והוא מבוצע בעזרת מכונה מיוחדת המסירה את השכבה הראשונה של הריצוף כדי לנקות את כל הכתמים שעליה.
 
שלב ראשון

בשלב השני מורחים שכבה של שעווה.

בשלב זה הרצפה מוכרחה להיות יבשה לחלוטין על מנת למנוע פגיעה בווקס.

בסיום התהליך ממתינים עד שהשעווה תתייבש.
 
שלב שני

בשלב השלישי משתמשים העובדים של פולישוק במכונת פוליש כדי לשייף בצורה עדינה את חומר השעווה שהתייבש בינתיים על הרצפות, במטרה להחדיר אותו ולהעניק לרצפות את המראה המבהיק הרצוי.
 
שלב שלישי
סוגי פוליש נוספים?
מלבד פוליש וקס, קיימים עוד שני סוגים עיקריים: פוליש אקרילי ופוליש קריסטל. פוליש אקרילי דומה למדי לפוליש וקס, וגם בתהליך ביצועו מניחים שכבה של שעווה על הרצפה באמצעות מכונה המיועדת לכך. עם זאת, מדובר בחומר עמיד יותר מווקס: הוא מונע לכלוך והחלקות ומתאים במיוחד למקומות כמו בתי אבות או גני ילדים. הפוליש השני הוא פוליש קריסטל, שנחשב לעמיד ואיכותי המונע את השחיקה של הרצפות לטווח ארוך. את פוליש קריסטל מניחים באמצעות 5 שלבים, תוך החדרת החומר לכל אריח בריצוף בנפרד.

איך בוחרים חברת פוליש?
פוליש וקס מבוצע בדרך כלל על ידי חברת פוליש וניקיון. עבודת הפוליש דורשת מיומנות ומקצועיות, ולכן חשוב להקפיד על בחירת חברה מנוסה. אם נתקלתם באתר האינטרנט בחברת פוליש וניקיון שנראית לכם טובה, חשבו מה גורם לכם לפנות אליה.

האם מדובר במספר שנות הניסיון שהחברה צברה בתחום הפוליש? האם התרשמתם מעבודותיה המוצגות באתר? נסו לבצע חיפוש כללי על שם החברה. האם לקוחות אחרים מרוצים ממנה? ולבסוף, נסו למצוא חברים ומכרים שנתקלו בחברה הזאת. בררו מה הם שמעו עליה, שכרו את שירותיה ומהי ההתרשמות הכללית שלהם ממנה. 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com