ניקיון דירות


ניקיון הדירה חשוב לנו לצורך שמירה על בריאותנו ועל אורח חיים איכותי. כולנו אוהבים לחזור הביתה לדירה נקייה בסוף היום, אך האם אנו מצליחים לשמור תמיד על ניקיונה? במקרים מסוימים אין לנו זמן להתפנות לכך, ונוצר מצב של הזנחה כללית. כדי למנוע את הידרדרות המצב מומלץ להיעזר בשירותי חברת ניקיון דירות. 

מתי אנו זקוקים לשירותי ניקיון?
לעתים עלינו להיעזר בחברה לניקיון דירות מסיבות שונות. אם, לדוגמה, עברנו לאחרונה שיפוץ בבית או במשרד, אין לסמוך על השיפוצניקים שינקו את כל השטח בסיום העבודה. במקרים מסוימים, בייחוד לאחר שיפוצים אינטנסיביים כמו החלפת צנרת, ניתן עדיין להבחין בשאריות צבע שנותרו על הרצפה, או בחומרים כמו מלט וחול. רובנו משתמשים בחומרי ניקוי רגילים, ולכן לא נוכל להילחם בלכלוך שהשאירו השיפוצניקים. לחברת פולישוק, לעומת זאת, יש את הכלים הדרושים עבור ניקיון דירות מכל הסוגים ובכל הדרגות.

אז אם כבר התייאשתם מטאטוא המלט שנשאר מהחלפת הריצוף בחדר האמבטיה, אנשי הצוות של פולישוק יגיעו לביתכם עם הכלים והחומרים הדרושים וישמחו לעזור לכם להיפטר מהבלגן. ניקיון הדירה על ידי חברה מקצועית מסייע גם במקרים שבהם עברה הדירה נזקים קשים כמו הצפה או שטפון, ועדיין נותר לכלוך "עקשן" על הקירות, או כשמחליטים לעבור לדירה חדשה שיש לנקות עקב לכלוך שהשאירו הדיירים הקודמים. 

אילו שירותים מציעה חברת הניקיון?
ניקיון דירות הוא תחום רחב הכולל שירותים רבים. פולישוק נכונה תמיד לסייע לכם לשמור על דירה נקייה ורעננה, באמצעות אחת או יותר מבין הפעולות הבאות: ניקיון דלתות, ניקיון חלונות, חיפוי קירות, ניקיון יסודי של הארונות (יעיל במיוחד לקראת חג הפסח), ניקוי פרקט וקרמיקה, הסרת לכלוך מהרצפה שאינו יורד בדרך הרגילה באמצעות מכונה לקרצוף רצפות, ניקוי חרסינות וכדומה. 

מדוע משתלם לפנות לחברת ניקיון
ניקיון דירות יכול לחסוך לכם זמן יקר והוצאות כספיות במידה שתחליט לפנות לחברת ניקיון. במקום לקנות פעם אחר פעם חומרי ניקיון ולנסות להסיר כתמים "עקשניים" מהרצפה במשך יום שלם, פולישוק תוכל לנקות עבורכם גם את הלכלוכים הקשים ביותר תוך זמן קצר ובמחיר הוגן. המחירים תלויים בסוג העבודה שיש לבצע ובהיקפה, אך בסופו של דבר ההשקעה משתלמת ללקוח. 

 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com