ניקיון דירה חדשה


אולי התסריט הזה מוכר לכם אם עברתם לא מזמן לדירה חדשה. אתם הולכים לדירה החדשה בציפייה גדולה, כבר חולמים על עיצוב חדר השינה והשולחן החדש שתציבו בסלון. אך כשאתם נכנסים לדירה חושכות עיניכם: אתם מגלים כי הכיור באמבטיה העלה חלודה, על הרצפה מופיעים כתמים בצבע שלא ניתן להגדיר ואת החלונות מכסות שאריות צבע וטיט. תוכלו לגייס לעזרתכם את כל החברים, לקנות חומרי ניקוי ולהתחיל בניקיון, אך קיימת דרך פשוטה יותר: להזמין את שירותיה של חברת ניקיון דירה חדשה.

מה עושה חברת ניקיון דירות? 
לחברה לניקיון דירות יש את כל החומרים והציוד הדרוש כדי לנקות לכם את הדירה החדשה, תוך שהיא מביאה בחשבון את האפשרות שיש צורך לנקות את הדירה לאחר שיפוץ ולא רק בגלל מעבר הדיירים הוותיקים ממנה. כדי להיפטר מהחלודה שהצטברה על האסלה ועל כיור האמבטיה מגיע הצוות של פולישוק כשהוא מצויד בחומרים מיוחדים להסרת כל הכתמים האפשריים שאתם יכולים להעלות על הדעת. יש צבע על זכוכית החלון? גם זו לא בעיה. לעובדים של פולישוק יש סכין מיוחדת המסירה שאריות של צבע וטיח מבלי לפגוע בזכוכית החלון. במידת הצורך, בפולישוק משתמשים באמצעים נוספים להסרת לכלוך כמו במכונה לקרצוף רצפות או בקיטורית.

אילו שירותים מציעה חברת ניקיון
חברת ניקיון דירה חדשה מציעה מגוון שירותים בנוסף לאלה שהוזכרו. בהתאם לדרישות, תספק פולישוק את כל סוגי השירותים הנחוצים, כולל ניקוי דלתות ומשקופים, שאיבת הצפות, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, ניקוי חדרי מדרגות, ניקיון בתים ודירות לאחר שעברו שיפוץ וכדומה. שירותים אלה ואחרים עוזרים לכם בחיסכון של זמן יקר שאתם עלולים להפסיד בגלל ניקיון דירה חדשה וכסף שאתם מבזבזים על חומרי ניקוי וציוד ניקוי שאתם לא בטוחים כיצד להשתמש בו. 

מה חשוב לדעת כשבוחרים חברת ניקיון
כאשר אתם בוחרים חברה שתעזור לכם בעניין ניקיון דירה חדשה, מומלץ לבחון את מהלך העבודה שלה. האם נציגי החברה מקשיבים לבעייתכם? האם ההיענות שלהם מהירה? כמו כן, במהלך הניקוי תוכלו להישאר בביתכם בזמן כל התהליך ולצפות מהצד. האם העובדים עושים את עבודתם ואינם מתבטלים? האם אתם רואים תוצאות מהירות? בנוסף, בחנו האם העובדים משתמשים בציוד טכנולוגי חדיש בנוסף לציוד ישן יותר כמו שפכטלים וסכינים. 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com