ניקיון בתים

 

אנחנו אוהבים לנקות את ביתנו לקראת חג הפסח, אבל לא רק. באופן כללי, רובנו רוצים לשמור על בית נקי, ולכן כאשר איננו מצליחים לנקות לכלוך "עקשן" שנדבק לרצפה או כאשר כשלא ניתן לסלק את המלט שהותירו השיפוצניקים לאחר החלפת הרצפות, זה הזמן לפנות לחברת ניקיון בתים לקבלת עזרה.

מדוע כדאי להיעזר בחברת ניקיון?
במקרים לא מעטים מומלץ לגייס לעזרתנו חברת ניקיון שתעזור לנו להילחם בלכלוך, אלה הן כמה דוגמאות:
 • חשיבות הציוד המקצועי
  לכלוך קשה לניקוי במיוחד ניתן לעתים לנקות רק באמצעות כלים מקצועיים. למרבים האנשים בבית אין כלים כאלה. מסיבה זו משתמשת חברת פולישוק בציוד מקצועי כמו מכונה לקרצוף רצפות כדי להסיר לכלוך שלא ניתן להיפטר ממנו בדרך הרגילה.
   
 • חיסכון בזמן
  כמה זמן לוקח לכם להסיר כתמי שמן מהשיש? שעתיים או אולי כל היום? לחברת פולישוק יש את החומרים המתאימים שיטפלו בכל הכתמים הבלתי ניתנים לניקוי בזמן קצר. 
   
 • חיסכון בכסף
  אינכם מצליחים להסיר את הלכלוך, אז אתם קונים עוד ועוד חומרי ניקיון. פנייה לחברת ניקיון בתים תחסוך לכם את הכסף הזה על ידי שימוש בחומר מיוחד להסרת כתמים.
   
 • ניקוי בית גדול
  אם יש לכם בית גדול ובו ילדים רבים, בביתכם קיים גם לכלוך עקשן שאתם לא מודעים אליו. הוא יכול להימצא בכל מקום – מתחת לארונות הבגדים או מעל לארונות המטבח. אם אתם צריכים לנקות לקראת חג הפסח, פולישוק תשמח לסייע לכם. לאור הניסיון הרב בעניין ניקיון הבתים שהצטבר במהלך השנים, הצוות של פולישוק יגיע למקומות שלא חשבתם אפילו וינקה עבורכם את הבית. 
   
 • ניקיון לפני מעבר דירה
  לפני שאתם עוברים דירה, אתם מחויבים להעביר אותה לדיירים החדשים בדיוק כפי שקיבלתם אותה – נקיה ומסודרת. עם זאת, לפעמים אין הדבר כך ומגורים של שנים באותו מבנה צוברים גם לכלוך שאי אפשר לנקות באמצעות חומרי הניקוי שקונים בסופר. לשם כך יש לחברת פולישוק את החומרים הדרושים כדי להסיר לכלוכים קשים.
   
 • ניקיון אחרי מעבר דירה
  שירות ניקיון בתים הוא שירות חשוב כשעוברים לדירה חדשה. על פי רוב, אינכם יודעים מי הדיירים שאכלסו אותו קודם וכמה זמן הצטבר הלכלוך שם. כדי לא לחסוך את החוויה הבלתי נעימה של ניקיון הבית אחר דיירים קודמים, מומלץ לקרוא לחברת ניקיון בתים.
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com