ניקיון בתים לאחר שיפוץ


שיפוץ של בית גדול ויפה יכול להיות חוויה מטלטלת. המעבר לבית אחר לאורך תקופת השיפוץ, פינוי הרהיטים והחזרתם לבית וכדומה. לאחר כל הטרטורים מאכזב לגלות כי לאחר השיפוץ האינטנסיבי עוד נותר לכלוך על הרצפה והקירות. במקרים מסוימים שבהם הלכלוך אינו ניתן להסרה, יש לפנות לחברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ. 

מדוע לפנות לחברת ניקיון?
כדי להתגבר על לכלוך הבית, מומלץ לפנות לחברת שיפוץ מכמה סיבות עיקריות:
 • חומרי הניקוי
  גם אם תקנו חומרים חזקים לניקוי, לא תמיד תדעו כיצד להשתמש בהם לצורך השגת התוצאה האופטימלית. כמו כן, השימוש בחומרים אלה אינו תמיד בטיחותי. העובדים של פולישוק ישתמשו בחומרים הכימיים הדרושים כדי להתמודד עם כל סוגי הלכלוך תוך שהם שומרים על רמת בטיחות גבוהה.
   
 • הציוד המשוכלל
  רוב האנשים אינם מחזיקים בביתם כלים כמו שפכטל להסרת טיט שהצטבר על הקירות. לחברת פולישוק יש את כל הכלים למלחמה בכל סוגי הלכלוך: שפכטלים, סכינים מיוחדות להסרת צבע מהחלונות מבלי לשרוט אותם, קיטורית להסרת לכלוך עקשן, מכונה לשאיבת מים או מכונה לקרצוף רצפות. 
   
 • לחסוך בזמן
  חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ תעזור לכם לחסוך זמן יקר בניקוי כל הלכלוך שנוצר בעקבות השיפוץ, ניקוי שלא תוכלו להתמודד אתו לבד אם מדובר בבית גדול.
   
 • לחסוך בכסף
  ניסיתם לנקות בעצמכם כדי לחסוך בכסף? ניקוי עצמי לא תמיד משתלם עקב הציוד הנוסף שאתם זקוקים לו או החומרים שאתם קונים שוב ושוב במטרה לנסות ולהסיר את הכתמים והלכלוך. אז נכון שחברת ניקיון תעלה לכם כסף, אך האם לא משתלם יותר לשלם פעם אחת מאשר להמשיך ולשלם פעם אחר פעם עבור ציוד וחומרי ניקוי?
כיצד לבחור חברת ניקיון
ניקיון בתים לאחר שיפוץ הוא נושא חשוב שאסור להקל ראש בבחירת החברה המתאימה. הדרך הנפוצה ביותר לבחירת חברת ניקיון היא חיפוש באינטרנט. תוכלו לבחון את אתר החברה, לקרוא את ההמלצות עליה, להתרשם מעבודות ואולי אף ייצא לכם לבחון מחירים. דרך נוספת עובדת בשיטת שמועות מפה לאוזן. אם יש לכם חברים שעברו שיפוץ ונתקלו בלכלוך מטריד לאחר שאחרון השיפוצניקים עזב את ביתם, סביר להניח כי הם הזמינו את שירותיה של חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ. 
 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com