חברת ניקיון


פעמים לא מעטות בחיינו אנו נתקלים בלכלוך עקשן שלא יורד מרצפת ביתנו או מהקירות שבמשרד שלנו. במקרה הפחות טוב, אנו מתייאשים ומניחים ללכלוך להטריד את עינינו. במקרה הטוב והרצוי, נזמין שירותי חברת ניקיון מקצועית שתעזור לנו להיפטר מהלכלוך.

מהם השירותים שמספקת חברת הניקיון?
חברת ניקיון מספקת מגוון שירותים שאולי אף לא חשבתם עליהם. להלן כמה מהם:
 • ניקיון בתים ודירות
  כתמים עקשניים שלא יורדים מרצפת הפרקט או מלט וחול שהשאירו שיפוצניקים לאחר החלפת צנרת יכולים להיות מטרד רציני. אינכם צריכים לסבול את הלכלוך הזה בבית. לחברת פולישוק יש את כל הציוד המקצועי והכלים הדרושים כדי להסיר את סוגי הלכלוך השונים ולהביא לכם קצת נחת. היא מבצעת גם פעולות כמו ניקיון חלונות, ניקיון דלתות ומשקופים, ניקוי ארונות, חיפוי קרמיקות וקרצוף רצפות. 
   
 • ניקיון חדרי מדרגות
  לא כולנו מודעים לכך, אבל שמירה על חדר מדרגות נקי חשובה לבריאות הדיירים המשתמשים בו מדי יום ביומו. חדרי המדרגות נוטים להתלכלך מהר עקב התנועה הרבה של האנשים העוברים בהם, וכן כתוצאה מכך שהם חשופים לפגעי מזג האוויר או לביוב דולף. מסיבות אלה, זקוקים הדיירים לא פעם לשירותיה של חברת ניקיון טובה כדי להעניק לחדר המדרגות מראה ביתי ונקי. פולישוק משתמשת בציוד מיוחד כמו מכונה לניקוי רצפות כדי להילחם בכל סוגי הלכלוך בחדר המדרגות.
   
 • שאיבת הצפות
  חברת ניקיון מתמחה גם בשאיבה שלאחר הצפות. אם הבית שלכם הוצף בסערה חזקה או שהצינור הראשי שלכם בבית התפוצץ, הצוות של פולישוק ישמח לסייע לכם ולשאוב את המים. זכרו כי במקרה של הצפה מוכרחים לפעול מהר, שכן קירות רטובים צוברים פטריות וחיידקים ופוגעים בבריאות האדם.
   
 • פוליש
  פולישוק מתמחה בכל סוגי הפוליש העיקריים. הפוליש הוא למעשה פעולה של הברקה וקרצוף של משטחים. כך למשל, פוליש ווקס הוא קרצוף באמצעות שעווה המבוצע על ידי מכונת שעווה מיוחדת וגורם לרצפות להיראות נקיות ומבריקות לאורך זמן. פוליש קריסטל הוא פוליש חזק שמיועד בין השאר למנוע החלקה. ולבסוף, פוליש אקרילי דומה לפוליש ווקס מבחינת אופן הנחתו על הרצפה, והוא יכול להאט את תהליך השחיקה של הרצפות.
 
 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com