הסרת שטיחים

השלבים השונים בתהליך  ההסרה של שטיחים
 הביקוש לשירותי הסרת שטיחים יכול לעלות במסגרת הליך של שיפוץ הבית, בעקבות חשק שלכם לעשות שינוי ובשל התיישנות השטיח – לא משנה מה הסיבה, במקרים בהם מדובר בשירותי הסרת שטיחים מודבקים, חשוב שלא תתפשרו על פחות מהשירות המקצועי ביותר אותו אתם יכולים לקבל. כידוע, הסרת שטיחים מקיר לקיר או כל שטיח אחר אשר מודבק לרצפה, מצריכה אמצעים מיוחדים לניקוי הדבק שהתייבש על המרצפות ולעיתים, יהיה צורך לבצע פוליש מקצועי לרצפה, בכדי להחזיר לה את הברק והניקיון אשר אפיינו אותה לפני הדבקת השטיח. 
חברת ניקיון מקצועית ומנוסה המתמחה בין היתר גם בנושא של הסרת שטיחים, תהווה ככתובת הטובה ביותר להשגת המטרה הדרושה. 

השלבים השונים בתהליך ההסרה של שטיחים מודבקים
הסרת שטיחים מקיר לקיר אשר מודבק לרצפה, וכן כל הסרת שטיחים, תהווה פעולה אשר תהיה מורכבת ממספר שלבים, כאשר קיימת חשיבות גבוהה שכל שלב יתבצע בצורה מקצועית על ידי חברה המתמחה בתחום.

השלב הראשון, הוא שלב הסרת השטיח מהרצפה, ופינוי השטיח מהחדר. השלב הבא, יהיה ניקוי הדבק אשר נותר על הרצפה – נהוג לבצע את הפעולה הזאת, באמצעות שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים המיועדים למטרה. השלב שלאחר מכן, יהיה ניקוי שאריות הדבק אשר נותרו באזור הפנלים או בפינות החדר. ברוב המקרים, השלב האחרון אשר יתבצע בתהליך יסודי ומקצועי של הסרת שטיחים יהיה פוליש למרצפות  - זה יכול להיות פוליש ווקס או פוליש קריסטל – אשר כאמור, המטרה של תהליך זה תהיה להחזיר למרצפות את הברק שאולי אבד להן אחרי כל כך הרבה זמן בו הן היו מכוסות מתחת לשטיח. 

זקוקים לשירותים מקצועיים של הסרת שטיחים מודבקים? מעוניינים להחזיר למרצפות את הזוהר והברק של לפני השטיח המודבק?

חברת פולישוק מחזיקה ברשותה את כל הציוד המקצועי, חומרי הניקוי והידע אשר יאפשר להם לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר. לאחר הסרת השטיח, החברה תנקה באופן יסודי את שאריות הדבק שנותרו ותבצע פוליש איכותי וייסודי – וזאת, על מנת לחדש את המרצפות אשר היו מוסתרות תחת השטיח למשך תקופת זמן ארוכה. 

 
מאמרים:
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com