אודות


פולישוק הינה חברת ניקיון ידועה ובעלת סטנדרטים גבוהים ומקצועיים במתן שירותים של ניקיון ופוליש. שמה ניתן לה מפאת היותה חברת ניקיון המכוונת למתן שירותי ניקיון מקצועים ואיכותיים. בין שירותי החברה ניתן למצוא ניקיון של פוליש ווקס, ניקיון פוליש אקרילי, ניקיון פוליש קריסטל, ניקיון של בתים, ניקיון של דירות, שאיבת נזקי הצפות, הסרת שטיחים, פינוי פסולת ועוד.
 
פולישוק אף ידועה בניסיון וידע רבים בתחום הניקיון והפוליש. החברה מתמקדת בתחום ניקיון הבית בשני תחומים עיקריים:
א. חידוש
בתחום החידוש החברה מציעה שירותי צביעה של דירות, צביעה של חדרי אמבטיה, חידוש רובה (מילוי בין אריחים) ועוד... בנוסף לכך, החברה מבצעת סוגי פוליש עיקריים, ובעיקר שימוש בפוליש קריסטל, המוכר גם כ"הברקה קריסטלית".

ב. ניקיון
חברת ניקיון פולישוק דואגת לעובדים מקצועיים העוברים השתלמויות שונות כשביניהם, כמובן, המנקים, צבעים, אנשי אחזקה, מדבירים ועוד. חברת הניקיון פולישוק גם מתעסקת בפינוי פסולת וריהוט.
 
הניסיון לימד אותנו כי בעבר נתקלנו לא אחת ב"חובבנים" בתחומי הניקיון והפוליש. למחירים הזולים שחברות אלו מציעות ישנה סיבה אמיתית: השירות שהם מספקים מתגלה לא פעם כבעייתי - וברוב המקרים אנו מוצאים את עצמינו משלמים ביוקר. חברת הניקיון פולישוק קנתה את המוניטין שלה בזכות השירות הטוב והאדיב אותו היא מספקת ללקוחותיה. החברות החובבניות שנכנסו לתחום, גרמו נזק הן לתדמיתו של הענף והן לתדמיתם של חברות הניקיון.
  
אם כך, כיצד ניתן להימנע ממפגש כואב?
פשוט לא להאמין למחירים נמוכים שמציעים בטלפון, לחפש המלצות באינטרנט על שירותי הניקיון שנותנת החברה, לבדוק מה הם כלי העבודה וחומרי הניקיון בהם היא משתמשת. אצל חברת הניקיון פולישוק הניקיון הוא ברמה אחרת, כלומר, לא מתחילים עבודה לפני שבודקים את השטח: התרשמות מהבית, המשרד או המפעל בו אנו עומדים  לטפל. זאת מכיוון שרק באשר נהיה נוכחים במקום בו מתבצעת העבודה - כך נוכל להעריך נכונה את העלויות עבורכם ונדע להעריך נכונה מה הצרכים האמיתיים שלכם. לקוחות רבים מתקשים בטלפון להגדיר את סוג הניקיון הדרוש וזה בסדר גמור. כגורם מקצועי ובעל ניסיון, אנו מספקים את הייעוץ ונשקף את אופי העבודה, כך שהצעת המחיר לא תגדל במהלכה ותדעו לקראת מה אתם הולכים.
 
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-814

דוא"ל

ovadia_mizrachi@walla.com